Wave

KONTAKTA OSS

OP Sortering

Projekt/Förfrågningar

Tommie_Hanson_500px (2)_edited.png
Tommie Hanson
Verkställande direktör

+46(0)10-456 82 12
tommie.hanson@opteknik.se

Service/Support

Fredrik_Edlund_500px_edited.png
Fredrik  Edlund
Automationstekniker

+46(0)10-456 82 83
fredrik.edlund@opteknik.se
Fredrik Brandt
Fredrik Brandt
Produktchef

+46(0)10-456 82 71
fredrik.brandt@opteknik.se

Ekonomiansvarig

OP Automation

Projekt/Förfrågningar

Tommie_Hanson_500px (2)_edited.png
Tommie Hanson
Verkställande direktör

+46(0)10-456 82 12
tommie.hanson@opteknik.se
Ralf_Hennig_500px.png
Ralf Hennig
Konstruktör

+46(0)10-456 82 72
ralf.hennig@opteknik.se
Jan_Sjöberg_500px.png
Jan Sjöberg
Automations konsult

+46(0)10-456 82 81
jan.sjoberg@opteknik.se

Ekonomiansvarig

Service/Support

Daniel_Johnsson_edited.png
Daniel Johnsson
Automationstekniker

+46(0)10-456 82 13
daniel.johnsson@opteknik.se
Anders_Sjöberg_500px_edited.png
Anders Sjöberg
Automationstekniker

+46(0)10-456 82 84
anders.sjoberg@opteknik.se
Fredrik_Edlund_500px_edited.png
Fredrik  Edlund
Automationstekniker

+46(0)10-456 82 83
fredrik.edlund@opteknik.se
Krister_Andersson_500px.png
Krister Andersson
Automationstekniker

+46(0)10-456 82 82
krister.andersson@opteknik.se
Filip_Betåker_500px.png
Filip Betåker
Elektriker

+46(0)10-456 82 86
filip.betaker@opteknik.se
Lucas_Blount_500px_edited.png
Lukas Blount
Automationstekniker

+46(0)73-035 04 05
lukas.blount@opteknik.se
 
 
Kontakta oss
Kontor

Fyll i vårt kontaktformulär så hör vi av oss till dig.

Tack för ditt meddelande.

Vi återkommer snarast!

Besöksadress:
Lastbilsvägen 2
298 32 Tollarp

Telefon: +46(0)10-456 82 70

Mail: info@opteknik.se

  • LinkedIn - Op teknik AB
  • YouTube - Op teknik AB